Değerli Müşterilerimiz,

Tanımadığınız adreslerden gelen mailleri, mail eklerini veya mailde yer alan linkleri kesinlikle açmayınız. Bilmediğiniz ve güvenilir olmayan web sitelerinde dolaşmayınız, linklere tıklamayınız. Bazı virüsler Anti Virüs yazılımlarınca tespit edilemeği için sisteminizde büyük veri kayıplarına neden olabilmektedir.

Özellikle Gümrük ve Dijital Arşiv yazılımınızın kurulu olduğu ana bilgisayarda yaşanabilecek virüs tehdidi, donanım arızaları, sistem sorunları,disk arızaları gibi durumlara karşı verilerinizi sık aralıklarla ve sağlıklı bir şekilde yedekelemenizi tavsiye ederiz. Bu yedeklerin farklı ortamlarda saklanması önemlidir. Yedekleme işlemi konusunda bilgisayarcınızdan destek talep edebilir veya bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Herhangi bir sebeple sisteminize dışarıdan erişim gerekli ise sisteminizi doğrudan dış ortamlara açmayınız. Dış ortamlardan ofise yapılması gereken bağlantı var ise mutlaka VPN desteği ya da Güvenlikli yöntemleri kullanınız.

Önemli: BayBilgin Yazılım müşterilerine ait hiçbir Beyanname, ImpexFatura veya dijital arşiv verisini kendi bünyesinde barındırmaz veya yedekleme yapmaz.

İyi çalışmalar dileriz.